Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği 17.Genel Toplantısı, ANKARA, 31 Ocak-1 Şubat 2014

Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği 17.Genel Toplantısı Ankara Üniversitesi Ev Sahipliğinde, 31 Ocak – 1 Şubat 2014 Tarihlerinde Ankara’da Gerçekleşmiştir.

Açılışı Ankara Üniversitesi Rektörü ve Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Erkan İBİŞ, İstanbul Üniversitesi Rektörü ve Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yunus SÖYLET ile Yükseköğretim Kurulu Üyesi ve Üniversite Hastaneleri Çalışma Grubu Yürütücüsü Prof. Dr. Mehmet Emin YILMAZ tarafından yapılan ÜHBD 17. Genel Toplantısı, Ankara Üniversitesi ev sahipliğinde, 31 Ocak-1 Şubat 2014  tarihlerinde, Ankara’da gerçekleştirilmiştir.

14 Rektör, 10 Rektör Yardımcısı, 16 Tıp ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı, 4 Dekan Yardımcısı, 24 Başhekim ile 27 Başhekim Yardımcısı’ndan oluşan Üniversite Hastaneleri yönetici ve öğretim üyelerinden toplam 143 katılımcının iştiraki ile gerçekleşen Toplantı’ya; Yükseköğretim Kurulu Üyeleri, Prof. Dr. Mehmet Emin YILMAZ ile Prof. Dr. Çetin EROL, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hüseyin ÇELİK, Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Kurumu Başkan Yardımcısı Dr. İsmail Hakkı KARTAL, İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve İstanbul Üniversitesi Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kamil ADALET Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Bülent TUNÇÖZGÜR, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Sağlık Turizmi Koordinatörü Prof. Dr. Cem Kaan PARSAK, Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necati ÇANAKÇI, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı ve Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Şükrü HATUN konuşmacı olarak katılmıştır.

Toplantı programı, katılımcı listesi, yapılan sunumlar ile fotoğraflar ekte sunulmaktadır.

31 OCAK 2014

 –PANEL 1

Hüseyin ÇELİK

Kamil ADALET

2 ŞUBAT 2014

-PANEL 2

Rüştü GÜNER

-PANEL 3

İsmail KARTAL

Bülent TUNÇÖZGÜR

Cem Kaan PARSAK

Necati ÇANAKÇI

-PANEL 4

Şükrü HATUN