Salı, Temmuz 23, 2024

Forum

Google  Grubu
Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği Forumu
Bu grubu ziyaret ediniz

Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği’nin Değerli Üyeleri,

Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği’nin Google Groups Forumana üye kaydının yapılabilmesi için izlenecek adımlar aşağıda sıralanmıştır.

1. Adım: Davet E-postası ve davetin kabul edilmesi

Kullanmakta olduğunuz mail adresine “noreply@googlegroups.com” adıyla gelen davet maili seçerek aşağıdaki resimde görülen “Şu URL’yi tıklayarak bu daveti kabul edebilirsiniz” ibaresinin altındaki linki tıklayınız.

2. Adım: Google Groups Kullanıcı Kaydı ve Oturum Açılması

Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği’nin Google Groups Forumuna üye olabilmek için kullanıcı kaydı yapılması gerekmektedir.

Not: “xxxxx@gmail.com” uzantılı mail adreslerini kullanan üyeler, kullanıcı kaydı yapmaksızın gmail hesaplarını açmak için kullandıkları “E-posta ve şifre” ile doğrudan giriş yapabilirler.

Diğer mail serverları kullanan kullanıcıların ise kullanıcı kaydı yapmaları gerekmektedir.

2. a) Kullanıcı kaydı için işaretli alana tıklayınız.

2. b) “Hesap Oluştur” linkine tıklayınız

2. c) “Formun Doldurulması”

2. d) Mail Adresinin onaylanması

Google Groups Hesabınızı oluşturulduktan sonra Google tarafından e-posta adresinizin doğrulanması amacıyla bir doğrulama postası gönderilmekte ve doğrulamanın gerçekleşmesi için içerisinde bulunan linke tıklamanız istenmektedir. Bu linke tıkladıktan sonra hesabınızı aktif olarak kullanabilirsiniz.

3. Giriş Yapılması

Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği Forumu’na giriş için, doğrulama işlemini gerçekleştirdiğiniz mail adresinizi ve şifrenizi kullanabilirsiniz.

Gruba katılımda sorun yaşayan üyelerimiz turkoglus@gmail.com adresinden destek alabilirler.