Salı, Temmuz 23, 2024
Duyurular

Kongre Duyurusu 2019

Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği Üyesi Değerli Hocalarım,
Sağlık Bakanlığı, Üniversiteler, özel sağlık kuruluşları ve tıbbi tedarik sektörünün önemli Sivil Toplum Kuruluşlarının destek ve katılımlarıyla geçtiğimiz son 3 yıldır gerçekleştirmekte olduğu “Tıbbi Tedarik Kongresi”; tıbbi tedarik yönetimiyle ilgili sorunları tartışmak amacıyla; dördüncü kez, 12-14 Şubat 2019 tarihlerinde Antalya’da Belek Susesi Otel’de düzenlenecektir.

Sağlık Bakan Yardımcısı Muhammet GÜVEN Hocamızın yönetmesi planlanan, ÜHBD’nin Yönetim Kurulu Üyemiz Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa KİBAR Hocamız tarafından temsil edileceği ve Sağlık Bakanlığı Strateji Başkanı Dr. Abdulvahit SÖZÜER, GSS Genel Müdürü Dr. Mustafa ÖZDERYOL,  TİTCK Başkanı Dr. Hakkı GÜRSÖZ (veya Başkan Yrd.  Recep Uslu), KİK Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet ATASEVER, SEİS Başkanı Metin DEMİR’in konuşmacı olduğu “Tedarik Zinciri Yönetiminde Halkaların Güçlendirilmesi” başlıklı Ek’te sunulan Taslak Program’ın ilk günü ilk Paneli’nde tedarik zinciri farklı boyutlarıyla tartışılacaktır.

Programın ikinci gününde; DMO Genel Müdürü Mücahit CİVRİZ ile ekibinin “Sağlık Market” konusunu anlatacağı ve ayrıca Üniversitelerin sistemden yararlanmasını da içeren eğitimler verileceği ve Üniversitelerin tedarik yetkilileri ile DMO yetkilileriyle yuvarlak masa toplantısı yapılabileceği ifade edilmiştir.

Bu kapsamda ekli duyuruda belirtildiği üzere, Üniversite Hastaneleri katılımcılarına özel fiyat uygulanarak %10 indirim yapılacağı, yani havaalanı transferi dahil 4 gece herşey dahil iki kişi bir odada kişi başı 1242 TL. bir kişi tek odada olursa 1620 TL. olduğu Kongre yetkililerince bildirilmiştir.

Konunun Üniversite Hastaneleri açısından önemi nedeniyle paylaşılma ihtiyacı duyulmuştur, değerlendirmelerinize sunarım.

Saygılarımla 
>>>KONGRE PROGRAMI<<<


Yönetim Kurulu adına
Doç. Dr. Salih Haluk ÖZSARI
Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği Genel Sekreteri