Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği 19.Genel Toplantısı, KAYSERİ, 16 Ekim 2017

Üniversite Hastaneleri Birliği Derneği 19.Genel Toplantısı Erciyes Üniversitesi ev sahipliğinde, 16 Ekim 2017 tarihinde Kayseri’de gerçekleşmiştir.

Üniversite Hastaneleri Derneği Birliği’nin Saygıdeğer Üyeleri,Üniversite Hastaneleri Birliği’nin XIX. Toplantısı; 16 Ekim 2017 tarihinde, Erciyes Üniversitesi ev sahipliğinde Kayseri’de; 8 Rektör, 7 Rektör Yardımcısı, 20 Tıp Fakültesi Dekanı, 3 Dekan Yardımcısı, 18 Başhekim, 15 Başhekim Yardımcısı olmak üzere toplam 107 katılımcı ile gerçekleştirilmiştir.Toplantı programı, yapılan sunumlar ile fotoğraflar ekte sunulmaktadır.

Katılım ve katkılarınızdan ötürü siz değerli üyelerimiz ile katılımcılara ve konuşmacılara teşekkür ederiz.Ayrıca ve özellikle, Toplantı Programı’nın hazırlanması ve yürütülmesi sırasında gösterdikleri değerli destek ve katkıları ile nazik ev sahipliği için; başta Rektör Sayın Prof. Dr. Mıuhammet GÜVEN Hocamız ile Başhekim Prof. Dr. Kudret DOĞRU Hocamız olmak üzere emeği geçen tüm değerli ekiplerine içtenlikle teşekkür ederiz.Saygılarımızla.

PANEL 1

Neşe KALAYCIOĞLU AKALIN

Atilla ARAL

Kudret DOĞRU

Yılmaz KESKİNDEMİRCİ

         PANEL 2

Koray BODUROĞLU

Ahmet ÇAMSARI

Muzaffer ŞEKER

Muhammet GÜVEN